Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Jemen

Nemovitosti na prodej v Jemenu

Jemen je stát nacházející se na jižním konci Arabského poloostrova; oficiální název je Jemenská republika. Hlavním městem je Sana'a. Sousedí s Arabským mořem, Adenským zálivem a Rudým mořem a na východě s Ománem a na severu se Saúdskou Arábií.

Pokud si chcete koupit nemovitost k prodeji v Jemenu, měli byste vědět, že Jemen je jednou z nejméně rozvinutých zemí na světě a je nejchudší zemí na Středním východě.

Jemen byl kdysi rozdělen do dvou zemí: severní Jemen a jižní Jemen. V roce 1990 byly obě země sjednoceny jako Jemenská republika.

Po sjednocení vypuklo jižní secesní hnutí, ale nakonec bylo utlumeno. Mezi severem a jihem přetrvává napětí; někteří jižané prohlašují, že severní část státu je ekonomicky privilegovaná.

Zákon o investicích v Jemenu byl aktualizován v roce 2002. Nový zákon stanoví, že cizinci mohou vlastnit pozemky a nemovitosti. Na druhé straně má nový zákon nesrovnalosti. Podle zákona z roku 2002 mohou cizinci vlastnit 100% půdy a mohou provádět projekty bez jemenského agenta a bez získání dovozních nebo vývozních licencí od ministerstva průmyslu a obchodu. Tomu ale odporuje obchodní právo, které omezuje zahraniční vlastnictví na 49%. Před zakoupením nemovitosti k prodeji v Jemenu je tedy důležité promluvit si s odborníky a věnovat pozornost.

Sana'a, její hlavní město, zažilo v posledních letech rozsáhlý program modernizace infrastruktury, ve které byly rozšířeny silnice a modernizovány sítě veřejných služeb. Současná městská struktura Saná a nedostatek transparentnosti však nadále zpochybňují rychlý růst města a vedou k neefektivnímu rozrůstání s nízkou hustotou a šíření neformálních osad. Tato skutečnost nezabránila vývojářům v Perském zálivu investovat a kupovat nemovitosti k prodeji v Jemenu, který je vnímán jako panenská země plná neobjevených investičních příležitostí

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 36531

Prodat Jiné (Obyvání), Jemen, Sana'a, Sana'a, center

Reserved negotiation
Prodat
Jiné (Obyvání)

158 m²
Dům v Sana'a centrum prodeje, vynikající stavby a centrální obytné oblasti
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB